پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر کرد؛

ویژه‌نامه "سفیر مقاومت"؛ پاسداشت مجاهد انقلابی مرحوم حسین شیخ‌الاسلام

به مناسبت اولین سالگرد مجاهد انقلابی مرحوم حسین شیخ‌الاسلام ویژه‌نامه "سفیر مقاومت" از سوی پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر شد.
يکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۸

به گزارش روابط عمومی مرکز اسناد انقلاب اسلامی در اولین سالگرد مجاهد انقلابی مرحوم حسین شیخ‌الاسلام ویژه‌نامه "سفیر مقاومت" از سوی پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر شد.

این ویژه‌نامه در گفتارهایی از جواد منصوری، احمد دستمالچیان، محمدحسن اختری، محمد هاشمی، ناصر نوبری و محمدرضا باقری به بررسی منش و روش شخصیت مرحوم حسین شیخ‌الاسلام پرداخته است.

نامه محبت‌آمیز سید حسن نصرالله به شیخ‌الاسلام و حکم انتصاب حسین شیخ‌الاسلام به معاونت سیاسی وزارت خارجه توسط شهید رجایی از جمله اسنادی است که برای اولین بار در این ویژه‌نامه منتشر می‌شود.

ویژه‌نامه

همچنین برای نخستین‌بار گفتگوی محمدعلی شیخ‌الاسلام فرزند مرحوم شیخ‌الاسلام در ویژه‌نامه "سفیر مقاومت" منتشر شد که ناگفته‌های فراوانی از زندگانی شخصی و پشت پرده‌های مواضع سیاسی حسین شیخ‌الاسلام را در بر دارد.

علاوه بر این در این ویژه‌نامه بخش‌های نابی از خاطرات مرحوم شیخ‌الاسلام که در گنجینه تاریخ شفاهی مرکز اسناد انقلاب به ثبت و ضبط رسیده منتشر شده است.

علاقمندان می‌توانند ویژه‌نامه "سفیر مقاومت" را از اینجا دریافت مطالعه کنند.


این خبر را به اشتراک بگذارید:
ارسال نظرات